Your ICT partner

Netcon is gespecialiseerd in ICT oplossingen voor bedrijven, non-profit en scholen.

People Making Technology Work.

• Managed Microsoft partner en veel andere certificaten
• 20 jaar ervaring in de ICT
• Ervaring in veel verschillende sectoren

Erwin Haesendonck

Zaakvoerder
+32 16 290 007
erwin@ncn.be

Peter Deroost

Senior system engineer
+32 16 290 007
peter@ncn.be

Evgueni Barabach

Senior system engineer
+32 16 290 007
evgueni@ncn.be

Nick Loenders

Senior system engineer
+32 16 290 007
nick@ncn.be

Ruben Haesendonck

Junior system engineer
+32 16 290 007
ruben@ncn.be

Patricia Van Edom

Boekhouding & administratie
+32 16 290 007
patricia@ncn.be